מתיחת פנים היא הליך קוסמטי המאפשר יתרונות קוסמטיים משמעותיים לאנשים שבוחרים בכך. עם ניתוח מתיחת פנים ניתן כיום לקבל מראה צעיר יותר בהשקעה נמוכה יחסית. ככל שאנשים מתבגרים העור שלהם מתחיל להידלדל ולהתקמט. ניתן להסיר סימני הזדקנות אלו באמצעות הרמת או מתיחת פנים או מתיחת פנים בחוטים אשר הוכיחו את עצמם כהליכים קוסמטיים המצליחים לספק מראה צעיר וחכם.

מתיחת פנים

שיפור סימני ההזדקנות בפנים – הפנים הם האיבר הגלוי והבולט ביותר בגופנו ולכן הקמטים בפנים בולטים משמעותית יותר מאשר קמטים בכל מקום אחר. ניתוח מתיחת פנים מאפשר להסיר קמטים אך לא רק, גם פגמים אסתטיים אחרים כמו עודף שומן בפנים, כיסי שומן נפולים ועור, אובדן קו צוואר, אובדן קו לסת, אובדן גמישות העור, שרירים רפויים וגוון עור ירוד בפנים יכולים להסתייע בהליך זה. הטיפול הקוסמטי מאפשר החלקה ופיזור מחדש של שומן העור ועור, ומתיחת רקמות שרירי הפנים שנפלו.

הדרך שלכם למראה טבעי יותר עוברת דרך המפגש עם המנתח שיוכל להבין את הבעיות הקונקרטיות שלכם כרגע ולהציע את דרך הטיפול האידיאלית עבורכם בהתאם לרמת או לעוצמת ההזדקנות ובמצבכם הספציפי. הליך הרמת פנים יכול לכלול פעולות שונות בהתאם למצב ולתיקונים הנדרשים: הרמת עור בלבד, הרמה כפולה, מתיחה מורכבת, מתיחת פנים באמצע הפנים, הרמה תת-עורית, מתיחת פנים צלקתית קצרה או מיני מתיחת פנים. בניתוח מתיחת פנים יוסרו עודפי שומן על ידי המנתח והעור ימתח מחדש. המנתח ירים את העור וירים את שרירי הפנים הבסיסיים וישרטט את העור מחדש כך שיתאפשר מצב אנטומי תקין יותר. לאחר המתיחה עלולות להופיע חבורות קלות ונפיחות שיעלמו תוך זמן קצר. ברוב הניתוחים תשוחררו מהר מאוד לביתכם לאחר זמן התאוששות והשגחה קצרה אך ישנם ניתוחים מורכבים יותר שיחייבו אשפוז כלשהו. בדרך כלל, מטופלים יכולים לחזור לעבודה ולפעילות שגרתית תוך שבוע או שבועיים לאחר הטיפול.

הרמת פנים היא הליך קוסמטי מועיל, המגביר את הביטחון העצמי ואת ההערכה העצמית של אנשים עם סימנים בולטים של הזדקנות הפנים. ניתוח מתיחת פנים צריך להתבצע על ידי מנתח פלסטי מנוסה המספק את הטיפול בקליניקה מאושרת לכירורגיה פלסטית. בחירת מנתח ללא הכשרה מתאימה או ניסיון מתאים עלולה למנוע מהמטופל את התוצאות האסתטיות הטובות ביותר ואפילו לגרום נזק.