אלוהים שלי, ישבתי וחשבתי מה הייתי רוצה להגיד לך. אתה יודע, יש כאלה שאומרים שיצרת את העולם ואז הלכת לשחק במשחק אחר.  אני לא יודעת אם זה נכון. ללא ספק ככה זה מרגיש. אנחנו מרגישים נטושים פה, רק שתדע. מילא, אם היינו מסתדרים במשפחה הגדולה אז היה לנו יותר קל וחמים אבל אנחנו לא. אפילו לא במשפחות הפרטיות שלנו. הקיום שלנו הוא קר ומנוכר. מה יש לך להגיד להגנתך?! למה אתה אף פעם לא עונה? 

דממה

דממה

אומרים שאלוהים פועל בדרכים מסתוריות, עונה תשובות בדרכים לא צפויות. אז אם הייתי מנסה לחפש את תשובות בחיים שלי, מסביבי, איפה בהם אתה נמצא? למשל הקורונה, האם היא דיבור שלך? כשהמגפה פרצה  לרגע אחד כמעט הרגשתי שכן. כשהיה הסגר ומהטבע התחילו תופעות נפלאות כמו החיות שבאו לבקר. הנהרות שהתחילו להתנקות. הרגשתי שהחיים יכולים להיות יפים וקסומים, ואולי בכל זאת אתה איתנו ואנחנו רק לא יכולים לראות. ששמעת את התפילות שלנו ועשית סטופ. נתת הזדמנות להציץ קצת מאחורי הוילון. אבל עכשיו חזרנו והקורונה לא הולכת והחיים לא משתפרים ואין יותר תופעות יפות כמו קודם רק דכדוך ומרמור ועתיד לוט בערפל.

ואם  כבר מדברים, אתה צריך לראות מה קורה פה בארץ. כמה כעס ושנאה, זה לא יאמן. בעצם אתה צריך לדעת. אתה עשית אותנו כאלה. עצבניים. אולי בתוכנו יש מפלצת יורקת אש. אני לא מבינה למה היא כל כך כועסת. לא מבינה שאת עצמה היא הורסת. אלוהים שלי, תסביר לי בבקשה למה אנחנו כל כך רעים אחד אל השני? איזו מין יצירה בראת? הטבע כל כך יפה ורק אנחנו האנשים כאלה לא שלמים. וכאלה הרסניים. 

אני חושבת שאם היינו יותר טובים אחד לשני היינו מרגישים את הקסם שבבריאה. כמו הרגעים ההם. היינו מרגישים חלק מהמשפחה הגדולה. אם הטבע הוא מערכת שבה הכל מאוזן וכל הרמות משלימות ומשרתות אחת את השניה ורק אנחנו לא, אז הטבע שלנו הוא התשובה!!! אם נתקרב אחד לשני מעל לאגואיזם המשתולל, נהיה יותר מתאימים לטבע הכללי ושם הקסם. שם האהבה. אתה?

אז אלוהים יקר, תודה שהבאת אותנו לראות את מהותנו האמיתית. עכשיו רגע לפני שנהרוס את עצמנו לגמרי, אני מחזירה אותה אליך בדרישה- אתה עשית- אתה תתקן! בבקשה תחבר אותנו מחדש בלב אוהב. אנחנו אומללים, חולים ובודדים ורוצים להצטרף למסיבה הגדולה ולהיות מאושרים. תעשה עלינו שלום – תשלים בינינו, תתקן את היחסים שבין האנשים כי הם המפתח לאושר וזו המתנה שאנחנו מבקשים ממך. תעשה זאת אתה – כי רק אתה יכול להשלים את הטבע האנושי, לחבר בין האנשים וללמד אותנו לאהוב. אולי אם הילדים שלך יסתדרו, גם לך זה יעשה טוב.